180,000 تومان 99,000 تومان
  • توضیحات
  • جلسات
گرامر در مكالمه- همسر آموز

مجموعه ویدیویی ضبط شده ،در اين ويديوها گرامر بصورت كاملا كاربردي ، در قالب مكالمه ، همزمان با بيننده، به همسر استاد حبیب پور نيز تدريس ميگردد
خیلی‌ها فکر می‌کنند گرامر فقط دانستن فرمول‌های دستور زبان است؛در حالیکه دوره ای که برای شما ها در این پکیج فراهم شده نشان دهنده آن است که دانستن فرمول های دستور زبانی به درد شما ها در مکالمه نخواهد خورد. به طور مثال ما در زبان فارسی تا زمانی که نفهمیم ماضی نقلی یا مضارع به چه صورت در صحبتهای روزمره مورد استفاده قرار می گیرد، نمی‌توانیم از آنها استفاده کنیم.
?پکیج فوق یعنی گرامر در مکالمه این فرصت را برای شما فراهم می کند تا اولاً گرامر زبان انگلیسی را از صفر تا فرا پیشرفته یاد بگیرید.
? دوما این امکان برای شما مهیا شده تا تمام گرامر های مورد نیاز خود را با ادبیاتی ساده و به دور از هر گونه پیچیدگی یاد گرفته و در مکالمه استفاده کنید.سوما با یادگیری و استفاده از این پکیج میتوانید در مکالمه نیز به موفقیت چشمگیری برسید.
?همچنین با توجه به این موضوع که پس از پایان هر جلسه،جلسه تحت عنوان تمرین در این پکیج وجود دارد که شما می توانید با تکرار و استفاده چندین باره از هر کلیپ آموزشی تا حد زیادی به سوالات و مشکلات رایج موجود بین فراگیران که مطمئناً جزء مشکلات شما نیز خواهد بود پاسخ دهید.
?موارد استفاده از این پکیج :
*پیشرفت در حل سوالات گرامر کنکورهای داخل کشور در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
*به خاطر سپردن گرامر زبان انگلیسی و استفاده مداوم آن در مکالمه روزمره
*پایانی خوش در مسیر یادگیری زبان انگلیسی
*قابل استفاده برای سنین ۹ سال به بالا
*و …
مدت زمان این دوره :۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دقیقه
بعد از خريد ميتونيد ويديو هارو بصورت انلاين تماشا كنيد

wwwwwwwww