مبلغ پرداختی شما
400,000 تومان 250,000 تومان
  • توضیحات
  • جلسات
دوره ی آموزشی با سریال ایستگاه اخر Last Stop

خلاصه داستان : شخصیت اصلی داستان شخصی هست به نام قدرت الله میان دو آبی که خودش و Power of the God between to water معرفی میکنه ….
اون عاشق خوانندگی و آمریکاست . این وسط به پست تعدادی کلاه بردار میخوره و تصمیم میگیره که گاوش و بفروشه و با گریم و پاسپورت جعلی از کشور خارج شه ….
در ادامه ماجرا بعد از گرفتن پاسپورت جعلی و در راه رفتن به فرودگاه تصادف میکنه و حافظه و قدرت تکلمش و از دست میده و راهی بیمارستان میشه ، مردم ایران با توجه به پول و پاسپورتی که همراهش هست ، فکر میکنن آمریکایی گمشده تو ایران هست و تمام تلاششون و میکنن که بهش انگلیسی ، که زبان مادریش هست و آموزش بدن و ادامه ماجرا و خودتون ببینید ……………….
سریال ایستگاه آخر یک سریال 10 قسمتی آموزشی، با سرمایه گذاری انگلیش توربو و با بازی اساتید توربو می باشد.
ما توی این سریال سعی کردیم با شوخی و خنده ، ترس و خجالت شما از انگلیسی صحبت کردن و بریزیم ،.روی همه دیالوگها آموزش داریم .
این مجموعه یک سریال خوب و یک آموزش کامل هست .
هر قسمت به 4 بخش تقسیم شده و حدودا 10 دقیقه است .50 دقیقه آموزش کامل و کاربردی داریم .
در اواسط داستان به فضای انگلیش کافه کشیده شده و به جز اینکه سیستم آموزشی توربو و پرزنت میکنه ، باعث ریختن خجالت زبان آموزان میشه و زبان انگلیسی و به صورت خیلی ساده آموزش میده .
ضمن اینکه استاد قلی زاده در این سریال برای هر قسمت حدودا یک ساعت کامل تمامی دیالوگهای این سریال و تدریس میکنن.
بخشی از نمونه تدریس به صورت رایگان در ابتدای هر قسمت برای شما گذاشته شده بعد از خريد ميتوانيد ويديو هارو بصورت انلاين، از همه مرورگرها به جز مرورگر فایر فاکس تماشا كنيد

wwwwwwwww